Asistan Ön Muhasebe

Proje Açıklaması

Bırakın İşlerinizi Asistan’ınız Takip Etsin!

Asistan Barkodlu Ön Muhasebe programı oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır. Asistanı bizim bilgi ve tecrübelerimizin haricinde sizlerden gelen istek ve taleplerle zenginleştirdik, zenginleştirmeye devam etmekteyiz.

Özellikler;

Cari İşlem: Cari, işletmenizin ya da sizin yapmış olduğunuz bütün alış-verişlerin borç ya da alacak olarak toplanmasına ve bu hesaba cari hesap denir. Müşterileriniz, Tedarikçileriniz, Personelleriniz ve sizin hesaplarınızı harcamalarınızı yürüttüğünüz, yönettiğiniz modül..

Fatura: Üretim yaptığınız ya da ticari olarak pazarladığınız her türlü Hizmet, Emtia, Mamül, Hammadde vb.. işlemlerin Cari Hesap ile aranızda ki hareketlerin kaydını tutar ve bunu borç ya da alacak olarak hesaplar.. [ Alış Faturası, Satış Faturası, İade Faturası, Gider Pusulası ]

Stok: Stok işlemleri programımızda oldukça zengin bir yer kapsamakta yapabilecekleriniz; Barkod Etiketi Yazdırma, Kdv Departman Tanımlama, Depo Tanımlama ve Depo Hareket Fişleri Düzenleme, Fiyat Değişim Belgesi Oluşturma, Kombine Stok Kartı Oluşturma, Excel Dosyasından Stok Ekleme ve Güncelleme, Sayım, Stok Maliyetlendirme, Aynı Stok Kartına Birden Fazla Barkod Tanımlama, Aynı Stok Kartına Koli, Paket vb. Birim Tanımlama, Seri Barkod ya da Önceden Alınmış Barkod Serileri Tanımlayıp Barkodun Otomatik Verilmesini Sağlama, Terazilik Ürünleri Tanıma, Terazilik Stok Kartı Oluşturma ve Terazilere Gönderebilme.

Çek-Senet: Çek ve Senet kayıtlarınızı tutmanızı, takip etmenizi, tahsil ve ödeme yapmanızı ya da farklı bir cariye cirolamanızı sağlar.

Kasa: Nakit hareketlernizi takip etmenizi, giderlerinizi sisteme işlemenizi sağlar.

Banka: Banka hareketlerinizi takip etmenizi sağlar.

Hızlı Satış: Bu ekranda Market, Büfe, Self Servis, Kafe, Şarküteri, Kıyafet, Ayakkabı, Manav, Pastane ve daha bir çok işyerinde peşin ve açık hesap satış işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.. Bu ekranda satış, iade ve tahsilat yapabiliyorsunuz.

Project Details

Müşteri

— Ön Muhasebe Kaydı Tutan Bütün Kişi ve Kurumlar, Barkod Sistemi Kullanan ve Kullanmak İsteyen Bütün İş Yerleri

Yıl

— 2015

Teknoloji

  • Windows 7 ve Üzeri işletim sistemi kullanan Masaüstü Uygulaması..
Siteye Git

İlgili Projeler