Asistan Döküm

Proje Açıklaması

Asistan Döküm; Çelik Döküm yapan fabrikaların Teklif, Ürün Kartı, Materyal, Müşteri, Ocak, İş Emri ve Sevkiyat işlemlerini takip ve yönetebileceğiniz bir uygulamadır.

Teklif: Müşteriye verdiğiniz işlerin tekliflerini ve revizyona uğramışsa eski teklifi geçersiz yapıp yeni teklifi aynı teklif numarası ile devam ettirme ve kayıtlarını tutabilme..

Müşteri: Müşteriye ayit bilgilerin tutulması ve sınırsız sayıda yetkili personel eklenebilir hangi iş ile hangi personelin ilgilendiğini belirtebilirsiniz

Ürün Kartı: Bu kart müşteriye özel eklenebilmektedir X ürünü 2 müşteriniz kullanıyorsa 2 kart açılmalıdır yani her kart müşteriye özeldir. Ürün kartı içerisinde ürüne ait verilen hizmetler ve alış-satış fiyatları gibi seçeneklerde yer almaktadır. İş emri açılırken bu hizmetleri buradan aktabiliyorsunuz. Ürün kartına ait notlar barınmaktadır ve isterseniz kullanıcı guruplarına göre görebilir, görmeyebilir gibi seçeneklerde mevcuttur. Ürün kartı içerisinde model bilgiside bulunmaktadır..

Materyal: Ürün kartını hangi özelliklerde yapacağınızı gösteren karttır..

Ocak: Çalışan ocaklarınızın hangi maddeler ile oluştuğunu ve hangi işlerde kullanıldığını belirtirsiniz.

İş Emri: bütün işlerin akışını iş emri belirler.. iş emri girilirken hangi ürünü hangi zamanlarda kaçar adet sevk edeceğiniz bilgisini girebilirsiniz ve ayrıca bir siparişi açık sipariş şeklinde girip açık sipariş numarası ilede takip edebilirsiniz. iş emri oluşturulurken üreteceğiniz ürünlere şarj numarası üretebilir ve gerektiğinde işlem bozulmadan çok pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. kalıp ve döküm girişlerini yapabileceğiniz ekran o kadar basittir ki herşeyi tek bir ekranda görebiliyor ve hata yapma olasılığınız nerdeyse sıfıra iniyor.

Sevkiyat: Sevk ekranı üretmiş olduğunuz yani dökümü tamamlanan stokları planlanan sevk haftasına göre kayıt altına alıp gerektiğinde ilgili departman tarafından sevk edilmesini sağlar..

Raporlar: Bu üretim uygulaması bir fabrika için özel olarak geliştirilmiştir.. istendiği taktirde sunum yapılır istenilen özellikler eklenebilir veya uygulama yeniden düzenlenebilir..

Project Details

Müşteri

— Çelik Döküm Fabrika

Yıl

— 2017

Siteye Git

İlgili Projeler