Telefon
WhatsApp

EXROM YAZILIM

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Hizmet sektöründe geçmişimiz dürüstlük ilkesi çerçevesindedir. Oluşan şartlar doğrultusunda geliştirmiş ve halen güncellemekte olduğumuz “Asistan” adlı “Ön Muhasebe” uygulamasını 2015 yılında, "Adisyon POS" adlı "Restorant ve Cafe" uygulamasını 2020 yılında hayata geçirdik.

Şu an yazmış olduğumuz uygulamaları pazarlıyor ve geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve hesaplarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için akıllı çözümler sunuyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Geliştirilebilir Uygulamalar

Eşsiz Uygulama Tasarımları

Pratik Kullanım

Yazılımlarımız değişen şartlar ve yeni ihtiyaçlarınız için yeniliğe açık bir şekilde geliştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimize eşsiz ve birkaç fare tıklaması kadar kolay kullanımlı projeler tasarlıyoruz..

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, rekabetçi küresel pazarda kaliteli Özel Yazılım Geliştirme çözümleri sunarak, sürekli bir şekilde gelişmek ve önde gelen bir icracı olmak için büyük bir BT servis sağlayıcısı olarak büyümektir. Müşterilerimizi daima başarıya yönlendiririz.

 

DEĞERLER

Bize rehber olan ortak değerlerimiz.

Yenilikçi — Bizimki fikri mülkiyet üzerine kurulmuş bir işletmedir. Sürekli becerilerimizi geliştirir, yeni şeyler yapmanın yollarını ararız..

Açık ve Dürüst — Açık fikirliyiz. Başarımızın olasılığını artıran yeni fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Sorumlu — Onay beklemek yerine yetkinlik ve uzmanlığımız çerçevesinde gerekeni yapar, aldığımız kararlar için sorumluluk üstleniriz. Hızlı karar alır ve aldığımız kararları hayata geçiririz.

Biz Kimiz

TEKLİF FORMU