Asistan Ön Muhasebe

25.10.2019
2.022
5.000 TL
İndirimli
Asistan Ön Muhasebe

Bırakın İşlerinizi Asistan’ınız Takip Etsin!
Asistan Barkodlu Ön Muhasebe programı oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır. Asistanı bizim bilgi ve tecrübelerimizin haricinde sizlerden gelen istek ve taleplerle zenginleştirdik, zenginleştirmeye devam etmekteyiz.

 
Ürün Özellikleri
 • Cari (Cari, işletmenizin ya da sizin yapmış olduğunuz bütün alış-verişlerin borç ya da alacak olarak toplanmasına ve bu hesaba cari hesap denir. Müşterileriniz, Tedarikçileriniz, Personelleriniz ve sizin hesaplarınızı harcamalarınızı yürüttüğünüz, yönettiğiniz modül.)
 • Fatura ( Üretim yaptığınız ya da ticari olarak pazarladığınız her türlü Hizmet, Emtia, Mamül, Hammadde vb.. işlemlerin Cari Hesap ile aranızda ki hareketlerin kaydını tutar ve bunu borç ya da alacak olarak hesaplar.. Alış Faturası, Satış Faturası, Alıştan İade Faturası, Satıştan İade Faturası, Müstahsil Makbuzu, Hal Tipi Satış Faturası )
 • Stok ( Stok işlemleri programımızda oldukça zengin bir yer kapsamakta yapabilecekleriniz; Barkod Etiketi Yazdırma, Kdv Departman Tanımlama, Depo Tanımlama ve Depo Hareket Fişleri Düzenleme, Fiyat Değişim Belgesi Oluşturma, Kombine Stok Kartı Oluşturma, Excel Dosyasından Stok Ekleme ve Güncelleme, Sayım, Stok Maliyetlendirme, Aynı Stok Kartına Birden Fazla Barkod Tanımlama, Aynı Stok Kartına Koli, Paket vb. Birim Tanımlama, Seri Barkod ya da Önceden Alınmış Barkod Serileri Tanımlayıp Barkodun Otomatik Verilmesini Sağlama, Terazilik Ürünleri Tanıma, Terazilik Stok Kartı Oluşturma ve Terazilere Gönderebilme. )
 • Çek/Senet ( Çek ve Senet kayıtlarınızı tutmanızı, takip etmenizi, tahsil ve ödeme yapmanızı ya da farklı bir cariye cirolamanızı sağlar. Çek ve Senet işlemlerinizi parçalı olarak sisteme işleyebilme ve takip etme özelliğide vardır.)
 • Kasa ( Nakit hareketlernizi takip etmenizi, giderlerinizi sisteme işlemenizi sağlar. Nakit olarak Gelir ve Giderlerinizi takip etmenizi sağlar.)
 • Banka ( Banka hareketlerinizi takip etmenizi sağlar. Banka üzerinde ki gelir ve giderlerinizi varsa banka masraf komisyonlarınızı takip edebilirsiniz.)
 • Hızlı Satış ( Bu ekranda Market, Büfe, Self Servis, Kafe, Şarküteri, Kıyafet, Ayakkabı, Manav, Pastane ve daha bir çok işyerinde peşin ve açık hesap satış işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.. Bu ekranda satış, iade ve tahsilat yapabiliyorsunuz. )
 
Ürün Görselleri
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.